Włoskie zgrupowanie

Podczas gdy w naszym kraju panowały niekorzystne warunki pogodowe, nasi kolarze szlifowali formę przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem nad włoskim jeziorem Garda.

Piękna pogoda oraz niesamowite widoki zdecydowanie ułatwiały pokonywanie kolejnych kilometrów treningowych, których w trakcie zgrupowania wpadło niemało (m.in. na 150 km rundzie wokół jeziora). Wszystkie zaplanowane przez trenera Roberta Baścika jednostki treningowe udało się wykonać w 100%. Na efekty zgrupowania nie będzie trzeba długo czekać, pierwszy poważny start już za dwa tygodnie – Puchar Polski w Białymstoku.

Z tego miejsca chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim, dzięki którym mieliśmy możliwość trenowania w tych wspaniałych warunkach. Przede wszystkim Państwu Buksa, właścicielom Dworku Fantazja, za udostępnienie swojego samochodu na czas wyjazdu, dzięki czemu długa trasa minęła w komfortowych warunkach. Ponadto firmie Chlebeksport oraz PHU Speed Jana Golenia za wsparcie „techniczne”, a także firmie Nutrend zaopatrującej naszych kolarzy w wysokiej jakości suplementy i odżywki.

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *